|
|
|
Aangepast Lezen Punt in Oosterhesselen |
|
|
In de bibliotheek van Oosterhesselen is een een Aangepast Lezen Punt (ALP) ingericht. Iedereen die moeite heeft of krijgt met lezen, kan hier terecht voor boeken met grote letters, luisterboeken en Daisy-roms. Want: Lezen kan altijd, ook als ‘gewoon’ lezen niet meer gaat!
Een luisterboek is een gesproken versie van een boek op cd, die afgespeeld kan worden op een gewone cd-speler of een Daisy-speler.
Een Daisy-rom lijkt op een luisterboek, maar hiervoor heeft de gebruiker een speciale Daisy-speler nodig. De cd kan hierop langzamer of sneller afgespeeld worden. Ook is het mogelijk om een Daisy-speler te lenen, zodat u thuis kunt uitproberen of deze vorm van lezen geschikt is.
Mocht het materiaal dat de bibliotheek te bieden heeft niet (meer) toereikend zijn, dan kunt u lid worden van het landelijke Loket Aangepast-lezen. In de bibliotheek zijn folders verkrijgbaar over wat de bibliotheek en het landelijke Loket te bieden hebben.
De organisatie van het bibliotheekwerk voor blinden en slechtzienden wordt gedeeltelijk geïntegreerd in het plaatselijke bibliotheekwerk. Daarom wordt in iedere gemeente een Aangepast Lezen Punt (ALP) ingericht.
|
|
|
- maandag:
14.00 - 17.00 uur 18.00 - 20.00 uur
- donderdag:
14.00 - 17.00 uur 18.00 - 20.00 uur
Openingstijden InfoPlein
- maandag
14.00 - 16.00 uur
- dinsdag
10.00 - 12.00 uur
- vrijdag
14.00 - 16.00 uur
Afwijkende openingstijden
De Bibliotheek Oosterhesselen is de volgende dagen gesloten:
Bibliotheek Oosterhesselen
Beatrixlaan 64
7861 AK Oosterhesselen
tel. (0524) 581615
Dit e-mailadres wordt beschermd tegen spam bots, u heeft Javascript nodig om het te bekijken
|
|
Themadossiers |
|
|